Květen 2012

Přemýšlení nad utrácením

30. května 2012 v 14:46 | www.karolinabalazsova.blog.cz |  Zajímavosti
Taky jste si někdy všimli, že když máte málo peněz, tak by jste si hned všechno koupili, ale na nic nemáte a pak když máte možnost k útratě velkých peněz, tak nevíte co by jste si koupili??
Nebojte se, nejste sami :D

Vždycky když jdu do krámu a mám málo peněz, tak se hned koukám na nějaké drahé věci které bych si ráda koupila. Například nějaký časopis, sladkost nebo prostě na nějakou kravinu :DD

A teď je tu druhá situace, kdy máte dostatek peněz aby jste si něco koupili a v dobu vůbec nevíte co si koupit :D Třeba tu věc nemají nebo jen si nemůžete vzpomenout na to když jste si říkali ,,Na tohle si našetřím a pak si to hnedka koupim ;)"

Vím že tohle nebyl moc zajímavý článek, ale nemám moc nápady, tak prostě jen něco plácnu do nadpisu a na to pak vymyslím nějaký článek :DD Tak se zatím mějte :)

Papa :))

Mrs.Carol*


Nehodá

28. května 2012 v 19:27 | www.karolinabalazsova.blog.cz |  NOVINKY !!!
Tak v pátek to bylo teda hustý.. Hnedka ráno jsem vyšla z vlaku na město a naproti je první přechod.. Tak já se normálka zastavila a rozhlídla se.. Zleva jela modrá Fabie a seděla v ní nějaká ženská... No, a protože svítilo docela dost sluníčko, tak ta ženská moc neviděla... Dala si dolů teda to stínítko a u toho zaprzdila a téměř zastavila.. Tak já si říkám, že mě normálně pouští, ale ono prdlajs! Nabrala mě a já letěla asi dva metry a pak jsem se asi taky dva metry kutálela ke schodům Flory. Takže super.. Viděla to Radka (To je naše sousedka a jezdí se mnou a se svýma dvouma dětma vlakem) no a ta prostě hnedka všehno řeší moc frrr. Takže se mě ani nezeptala jak mi je, ani mi nepomohla se zvednout, ale už hned mačkala na mobilu 155.

Takže pro mě po několika minutách přijela sanitka a odvezla mě do Klaudiánky.. Tak mě vyšetřili, udělali rengén hlavy a ramene a vyšlo to úplně normálně.. :-)
Nic mi není, ale mám ,,Jen" 20 modřin, 8 boulí na hlavě a několik méně velkých poranění.. Tak třeba nemůžu pravou rukou položit něco hóóódně těžkýho.. Takže například mojí tašku do školy.. :D

Tak toť čerstvé zprávy a já se s vámi zase na nějaký čas loučím. :-) Ahooj :DD

PS: Jestli chcete někdo věět více o tom jakej jsem ,,Bourák" tak klikněte na tento odkaz:


Michel Teló

28. května 2012 v 19:06 | www.karolinabalazsova.blog.cz
Suuupeeer písnička.. :D

Tývolééééé!!! Klobouk dolů!

19. května 2012 v 10:07 | www.karolinabalazsova.blog.cz |  One Direction
Tak tohle je vážně HUSTÝ!!! yTo kdybych uměla, tak už mám celý pokoj polepený Louisy.. :D


Avicii - Levels

18. května 2012 v 13:32 | www.karolinabalazsova.blog.cz
Dooost dobrá písnička.. :)) Už ji mam v mobilu.. Juchůů! :D

ÁÁÁÁÁ!

17. května 2012 v 19:47 | www.karolinabalazsova.blog.cz |  Vtipné obrázky
Ježiši!!!! Tak to bych asi omdlela!!! Nebo lítala po baráku a hledala východ a potom bych určitě na něj narazilá... ÁÁÁÁ! hnusnej pociiiiit!!!!

To je fotkaaaaaa!!! :O

17. května 2012 v 19:40 | www.karolinabalazsova.blog.cz |  One Direction
OMG!!!!!!! Louis vzadu! OMG!!!!!!!!!! No Harry... Taky by tě neubylo, kdyby jsi to sako trochu roztáh.. :DDD Liam... ty zuby xDDD No ale Louiiiiiiis!!!! NEMÁM SLOV Smějící se

Ano, ano, pokračuji...

17. května 2012 v 15:17 | www.karolinabalazsova.blog.cz

Tak jo.. Potřetí se.....

Vracííííííím!!!
Prostě jsem to nevydržela! Nejdeto, prostě ne... Tohle je zatím můj 1, a nejlepší blog, co jsem kdy měla, protože jsem do něj vložila skoro jeden rok a je pro mě strašně cenný! Nechci tady mluvit jak na nějaké literální přednášce, ale opravdu je tento blog pro mě blogem, jako domácí mazlíček.. =´D Byla bych ráda, kdyby jste se někteří vrátili, komentovali a pravidelně jako to bylo do nedávna, četli, okoukávaly, no a nezbejvá mi nic jiného, než tolerovat to, že i mnozí kopírujete, ale co... Tak ať.. .Já nic nekopíruju (až z nějakých webů jako je třeba celysvet.cz atd.. ale z blogů nic nekopíruju)... Tak papa...

Your blog forever =)


Rozhovor s Mrkwůň

15. května 2012 v 16:21 | www.karolinabalazsova.blog.cz

Máš blog?? A kdyžtak jaký???
Blog mám ;) mrkwun.blog.cz


Jak dlouho ho máš?? :D
Vlastně.. :D Já si založila blog 17.6 2011 . Potom jsem na něho ale neměla čas.. Takže jsem ho zrušila.. A vlastně asi před devíti dny znovu obnovila.. ;)


O čem nejraději píšeš??
Podle nálady.. Někdy se chci vyzpovídat, někdy říct své dojmy ze seriálů, nebo napsat básničku :D


Ví o tvém blogu i rodiče??
Neví.. :D


Co by jsi dělala, kdyby ti na blog psal někdo něco, co je hnusný a vlastně i kravina, změnil by ti heslo a naboural by se do správy blogu???
Jo takhle.. :D no.. O mém blogu ví jenom moje dvě kamarádky, které mi jsou moc blízké, takže bych jim rychle řekla , že to nepíšu já.. ;)
"CČ"